Τετάρτη, 24 Ιουλίου 2013

Τουρνουά 3 on 3: Όμιλοι και πρόγραμμα


Προγράμματα Αγώνων 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Α1 – Α2     γήπεδο 1       18.30

Α1 – Α3     γήπεδο 1       19.10

Α3 – Α4     γήπεδο 3       18.50

Α2 – Δ4     γήπεδο 2       19.10

Α1 – Α4     γήπεδο 2       19.30



Α2 – Α3     γήπεδο 3       19.50




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Β1 – Β2     γήπεδο 2       18.50

Β1 – Β3     γήπεδο 2       18.50

Β3 – Β4     γήπεδο 4       18.50

Β2 – Β4     γήπεδο 1       18.50

Β1 – Β4     γήπεδο 3       19.30



Β2 – Β3     γήπεδο 1       20.10




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Γ3 – Γ4     γήπεδο 3       18.30

Γ2 – Γ4     γήπεδο 4       18.50

Γ1 – Γ2     γήπεδο 1       19.10

Γ1 – Γ3     γήπεδο 3       18.50

Γ1 – Γ4     γήπεδο 4       19.30



Γ2 – Γ3     γήπεδο 2       20.10




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Δ3 – Δ4     γήπεδο 4       18.30

Δ1 – Δ3     γήπεδο 2       19.30

Δ1 – Δ2     γήπεδο 2       19.10

Δ2 – Δ4     γήπεδο 1       19.30

Δ1 – Δ4     γήπεδο 1       19.50



Δ2 – Δ3     γήπεδο 3       20.10




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Ε1 – Ε2     γήπεδο 1       18.50

Ε1 – Ε3     γήπεδο 2       19.50

Ε3 – Ε4     γήπεδο 3       19.10

Ε2 – Ε4     γήπεδο 1       19.50

Ε1 – Ε4     γήπεδο 2       19.50



Ε2 – Ε3     γήπεδο 4       20.10





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7

ΣΤ1 – ΣΤ3     γήπεδο 3       18.30


ΣΤ2 – ΣΤ4     γήπεδο 4       18.30


ΣΤ1 – ΣΤ4     γήπεδο 4       19.10


ΣΤ2 – ΣΤ3     γήπεδο 3       19.10


ΣΤ1 – ΣΤ2     γήπεδο 2       18.10


ΣΤ3 – ΣΤ4     γήπεδο 3       18.10




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Ζ1 – Ζ2     γήπεδο 2       18.30

Ζ1 – Ζ4     γήπεδο 1       18.30

Ζ3 – Ζ4     γήπεδο 4       19.10

Ζ2 – Ζ5     γήπεδο 2       18.30

Ζ1 – Ζ5     γήπεδο 1       19.30

Ζ1 – Ζ3     γήπεδο 3       19.30

Ζ2 – Ζ3     γήπεδο 4       19.50

Ζ2 – Ζ4     γήπεδο 4       19.30
Ζ4 – Ζ5     γήπεδο 2       20.30

Ζ3 – Ζ5     γήπεδο 1       20.10




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Α1 – Α2     γήπεδο 1       18.00

Α1 – Α3     γήπεδο 4       18.00

Α3 – Α4     γήπεδο 2       18.00

Α2 – Α4     γήπεδο 4       18.15

Α1 – Α4     γήπεδο 1       18.15



Α2 – Α3     γήπεδο 2       18.15




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Β1 – Β2     γήπεδο 3       18.00

Β1 – Β3     γήπεδο 1       18.00

Β3 – Β4     γήπεδο 3       18.15

Β2 – Β4     γήπεδο 2       18.00



Β1 – Β4     γήπεδο 2       18.15



Β2 – Β3     γήπεδο 1       18.15



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Γ1 – Γ2     γήπεδο 4       18.00

Γ1 – Γ3     γήπεδο 3       18.00

Γ3 – Γ4     γήπεδο 4       18.15

Γ2 – Γ4     γήπεδο 3       18.15



Γ1 – Γ4     γήπεδο 3       19.50



Γ2 – Γ3     γήπεδο 4       19.50



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΙ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Α1 – Α2     γήπεδο 5       18.30

Α1 – Α3     γήπεδο 5       18.30

Α3 – Α4     γήπεδο 6       18.30

Α2 – Α4     γήπεδο 7       18.30

Α1 – Α4     γήπεδο 5       19.15



Α2 – Α3     γήπεδο 6       19.15







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΙ

ΠΕΜΠΤΗ 25/7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7
Β1 – Β2     γήπεδο 7       18.30

Β1 – Β3     γήπεδο 5       19.00

Β3 – Β4     γήπεδο 7       19.00

Β2 – Β4     γήπεδο 7       19.00

Β1 – Β4     γήπεδο 7       19.30


Β2 – Β3     γήπεδο 5       19.30





Όμιλοι Ανδρών

1ος
2ος
3ος
(Α1) Κάρτσακλας
(Β1) Ζoomserie
(Γ1) Εξάστεροι
(Α2) ΒIG 3
(Β2) Aνώνυμοι
(Γ2) Super Λούρος
(Α3) Ομάδα Κωνή
(Β3) Μarschall
(Γ3) Ντόντης (Γιάννενα)
(Α4) Barceλιώμα
(Β4) S.B.T Spartou
(Γ4) Οι πρόεδροι

4ος
5ος
6ος (Παρασκευή)
(Δ1) Βoyδες
(Ε1) AΘΛΟΠΟΛΙΣ
(ΣΤ1) Μπυραϊκός
(Δ2)Μελωδία
(Ε2) ATLAS
(ΣΤ2) ΑΓΣΙ
(Δ3) Elaionas BC
(Ε3) Ιπτάμενα αγγούρια
(ΣΤ3) Δουρούτη
(Δ4) Ομάδα Καλαντζή (μικρού)
(Ε4) Ομάδα Κασαμπαλάκου
(ΣΤ4) Τρείς Θείοι με τα δώρα

7ος
(Ζ1) ΤFR
(Ζ2) Drink Team
(Ζ3)RMC
(Ζ4) Σμυρτούλα
(Ζ5) Μελίσσια


Όμιλοι Παίδων (γεν. 1998-1999)

1ος
2ος
3ος
(Α1) Ποσειδώνας
(Β1) Triple Crown
(Γ1) Ομάδα Μπουρσινου
(A2) Αγία Τριάδα
(Β2) Hell for three
(Γ2) Τραγανοί Κάβουρες
(Α3) Drunken old men
(Β3) 3 peat
(Γ3) Ballers
(Α4) Μπουχαλιώτες
(Β4) Οι τουρίστες
(Γ4) Legends



Όμιλοι ΜΙΝΙ (2000-2001)


1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
(Α1)  Dream team
(Β1) Κρόνος     
(A2) Χελωνονιτζάκια
(Β2) Ατρόμητοι
(Α3) Συρράκο BULLS
(Β3) Πρέβεζα HEAT
(A4) Αγία Τριάδα
(Β4) HEAT miami



ΟΜΑΔΕΣ

A) άνδρες (γεν. από π.Χ.- 1997)

1)      Όνομα: Big 3
Αλέξανδρος Δόνος
Θεόδωρος Διαμάντης
Σωκράτης Ναούμης

2)      Όνομα:
          Μιχάλης Παπαμιχαήλ
          Δημήτρης Τριάντης
          Γρηγόρης Λίγκος
          Δάσκαλος

3)      Όνομα: Boyδες
          Σπύρος Πολίτης
          Τζώρας
          Τζόκας
          Μπούντας

4)      Όνομα: Μελωδία
          Χρήστος Αργυρός
          Δημήτρης Φίλος
          Κώστας Αντύπας
          Σπύρος Μπάκος

5)      Όνομα:
          Κώστας Κάρτσακλας
          Μιχάλης Τσεντζερής
          Μπάμπης Καλαντζής
          Αντώνης Τσακανιάς



6)      Όνομα: TFR
          Δημήτρης Μάμαλης
          Τόλης Σκαμνέλος
          Θωμάς Σκανδάλης
          Κώστας Ιωαννίδης

7)      Όνομα: Ζοomserie
          Ντίνος Τσιτσώνης
          Σάκης Κιτσαντάς
          Πάνος Κοντογιάννης
          Κακιούζης

8)      Όνομα: Eξάστεροι
          Στάθης Παρούσης
          Χρήστος Μπάλλας
          Γιώργος Λιάσκος
          Αλέξανδρος Βασιλειάδης

9)      Όνομα: RMC
          Αποστόλης Γκίκας
          Κωνσταντίνος Τσουμάνης
          Αλέξανδρος Παπανικολάου
          Γιώργος Αντωνίου

10)    Όνομα:Marschall
          Τέφας
          Τέφας
          Βραχλιώτης
          Κοτούλας

11)    Όνομα: Πρόεδροι
          Νίκος Παπουτσής
          Γεράσιμος Φωκάς        
          Βαγγέλης Σμπόνιας


12)    Όνομα: Άτλας
          Στάθης Σκλαβενίτης
          Αποστόλης Σταυρίδης
          Ηλίας Τσέτσικας
          Βασίλειος Ζιώγας

13)    Όνομα: Ανώνυμοι
          Σίφης Ζαλοκώστας
          Ειρηναίος Σαρρής
          Θάνος Μπαλάσκας

14)    Όνομα: Οι ψηλοί
          Ντίνος Κασαμπαλάκος
          Γιώργος Κοσμας
          Γεράσιμος Φωκάς
          Στέφανος Παππάς

15)    Όνομα: ομάδα Κωνη
          Αλέξανδρος Κωνής
          Αλέξης Παπασταύρου
          Σταύρος Καραντζάς
          Λεόπουλος
          Αλέκος

16)    Όνομα: ΑΓΣΙ
          Θεόφιλος Γέπης
          Λορέντζο Θωμαϊ
          Σπυρίκος
          Λεοντίου





17)    Όνομα: Elaionas BC
          Αλέξης Πάσχος
          Στέφανος Ντόντης
          Άρης Παπαντώνης
          Πέτρος Ντόντης

18)    Όνομα: Οι τρεις θείοι με τα δώρα
          Μάνος Αθ.
          Μπέλλος Βασίλειος
          Τσακιρίδης Ιωάννης
         
19)    Όνομα: Δουρούτη
          Ορέστης Ζησίδης
          Γιάννης Μέξης
          Κάρολος Βλαχιώτης
          Μάκης Βαγγέλας

20)    Όνομα: Drink Team
          Χαντζιάρας Γ.
          Τσαβαλάς Α.
          Δούβλης
          Ιωάννου

21)    Όνομα: Μπυραϊκός
          Πάνου
          Κασκάνης
          Παππάς
          Αρβανιταντώνης

22)    Όνομα:
          Ντόντης
          Θεοχάρους
          Θεοχάρους
          Κρικώνης

(παρασκευη από γιάννενα)

23)    Όνομα: S.B.T Spartou
          Τσούκας Γιάννης
          Τσούκας Θανάσης
          Γιαννέλος Θοδωρής
          Πλιάτσικας Θωμάς

24)    Όνομα:
          Κώστας Καλαντζής
          Σπύρος Μάκης
          Δημήτρης Βαγγελάκης
          Στέφανος Μαγκλάρας

25)    Όνομα: Barceλιώμα
          Χαραλαμπόπουλος
          Ντάκουλας
          Γκρεμός

26)    Όνομα: Super Λουρος
          Αντώναρος

27)    Όνομα: Μελισσια
          Παπαμιχαηλ. Δ.
          Παπαμιχαηλ Π.
          Αναγνωστου
          Νανης

28)    Όνομα: Σμυρτούλα
          Μαγκλαρας
          Πασχος




29)    Ονομα: Ιπτάμενα Αγγούρια
          Πεπόνης
Πανταζής
Κεραμιδόγλου     
Σπύρου
      


Β) παίδες (γεν. 1998-1999)

1)      Όνομα: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
          Δημήτρης Ράπτης
          Δημήτρης Τσαπάρας
          Παντελής Γεωργίου

2)      Όνομα: Αγία Τριάδα
          Σολδάτος Γιωργος
          Άλκης Μποντίνας
          Άγγελος Ντουμη
          Σιόκατας

3)      Όνομα: Triple Crown
          Λαϊνάς
          Ρίππης
          Κατσαντώνης

4)      Όνομα: Τραγανοί Κάβουρες
          Ζαχαρίας Μπέλλος
          Λογοθέτης
          Δόνος
          Κατσαρος


5)      Όνομα:BALLERS
          Κωνσταντίνος Ντούσιας
          Βαγγέλης Γαλήνας
          Ευάγγελος Μπαλάσκας


6)      Όνομα:
          Δημήτρης Μπουρσινος
          Ντίνος Ιωάννης
          Μαντζάνας Ανδρέας

7)      Όνομα: Legends
          Δημήτριος Μαρης
          Χρήστος Γεωργοκιτσος
          Γρηγόρης Φωτικας

8)      Όνομα: 3 PEAT
          Γιώργος Νούσιας
          Ορέστης Πάσχος
          Θέμης Στύλος
          Γιώργος Κουτσούμπας

9)      Όνομα: Drunken Old Men
Κωνσταντίνος Ζαχαρακης
Άρης Λαππας
Θεόφιλος Σαμπος
Ακης Μπεκιος

10)    Όνομα: Hell for three
          ΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11)    Όνομα: Οι τουρίστες
          Δερέκας
          Μπέλλης
          Καρζης
          Γιώτης

12)    Όνομα: Μπουχαλιώτες
         
Παπανελόπουλος
          Διαμάντης
          Χελάς
          Κατσιγιάννης
         


Γ) μίνι (γεν. 2000-2001)

1)      Όνομα: Dream team
          Κωνσταντίνος Δόνος
          Κωνσταντίνος Φίφης
          Χριστόφορος Ζήσης

2)      Όνομα: Κρόνος
          Νίκος Οικονόμου
          Γιώργος Σουλιώτης
          Άγγελος Σουλιώτης       

3)      Όνομα: Χελονονιτζάκια
          Χρήστος Μπέλλος
          Δημήτρης Αθανασίου
          Σίσκας
          Πήλιος

4)      Όνομα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
          Ορέστης Μπουρσινος
          Νίκος Σπηλιας
          Δ. Κουτουρίνης
          Μπακογιώργος


5)      Όνομα: Συρράκο Bulls
          Τζίμας Ο.
          Τζίμας Γ.
          Γεωργιάδης
          Βλάχος

6)      Όνομα: Πρέβεζα Heat
          Αυδίκος Θ.
          Τρομπούκης Γ.
          Σιορόπουλος Κ.


7)      Όνομα: Αγία Τριάδα
          Αλφαντής
          Αναγνώστου
          Μπάμπαλης



Σε λίγες ώρες θα ανακοινωθεί και το πρόγραμμα των αγώνων. 

Δεν υπάρχουν σχόλια: